26. 2. 2018

WHATS UP HERE?

A  je tu opět po delší době (jak jinak) článek! Mám zas hned několik novinek o který bych se s vámi ráda podělila. Začala jsem trochu víc makat na tom co mě baví, což je v tuhle chvíli převážně focení. To je činnost, která mě bavila vždycky, ale nikdy jsem nevěděla jakym směrem se dát. Poslední dobou jsem si zamilovala focení flatlay fotek - pokud by někdo nevěděl co to znamená, tak tady je kratší vysvětlení: fotky, většinou focený zeshora, kde jsou vyskládaný předměty se spoustou dekorace. Už víte? Myslim, že každý nějakou takovou fotku viděl na instagramu. Ani byste nevěřili kolik nervů, úsilí a křeče v rukou to stojí. No každopádně výsledek stojí za to.


Na první fotce jsou věci, který jsem dostala nebo si koupila k narozkám, který jsem měla tenhle měsíc. Od kámošek jsem dostala kosmetiku Balea a srdíčkovou krabičku. <3 Já miluju takový dárky. No a já jsem si koupila dva diáře. OMYLEM. Nemohla jsem se rozhodnout, jestli si vezmu ten s plameňákama, nebo od Dary Rolins. Vyhrál nakonec ten první, hlavně kvůli tomu, že je skladnější do kabelky. Přišla jsem do práce, chtěla jsem si zapsat věci a zjistila jsem, že je až od července. :D
Já vim, že je to na něm napsaný, ale vůbec jsem si toho nevšimla. No tak jsem se zase zvedla,a šla si i pro ten od Dary.
Na druhý fotce vidíte moje oblíbený produkty - Chocolate bar od Too Faced, VS tělové mléko, knihu "V každém okamžiku šik", kávu :D <3 ATD.Dál jsem se rozhodla nafotit pár svejch kámošek. Jedno focení probíhalo venku, kde přede mnou kolegyně z práce cvičila Wushu. Další dvě focení byly v boudoir stylu, kterej se mi taky moc líbí - prosvětlený fotky na posteli nebo někde v hezkym interiéru. Btw. ty prostřední dvě fotky jsem fotila u sebe v pokoji, kde je minimálně prostoru. :D Já ležela úplně na konci postele a Zuzka seděla až na druhý straně místnosti, abych to na pevnej objektiv vůbec zachytila.

Dost jsem se našla i v dekorování bytu, protože od půlky prosince bydlim s kámoškou, a konečně mám víc prostoru. Takže chodim po různejch obchodech s doplňky a kupuju co mi přijde pod ruku. Svíčky, vázy, povlečení, polštářky, kytky, světelný dekorace... no blázen, ale miluju to. <3


Jedna z dalších činností, co jsem si zamilovala je psaní random textů. Jsem člověk, kterýmu se nálady střídaj jak na kolotoči a normálně bych se z toho asi zbláznila. Tak jsem se rozhodla, že si svý myšlenkový pochody začnu zapisovat.
K tomu se tak trochu váže to, že hodně čtu. Nejradši mam kriminálky, ale moje sbírka se za poslední dobu rozrostla i vážnější žánry. Zamilovala jsem si poezii od Rupi Kaur, která je stručná, ale výstižná.A poslední činnost, kterou provozuju čim dál častěji, je vysedávání v cute kavárnách a restauracích :D  Miluju, když si jdu s holkama sednout na kafe, a uděláme si hezkej den!
Jaký aktivity dělají radost vám?
Šárka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář <3