5. 11. 2017

FEELINGS IN PICTURES

Tak dneska tu pro vás mám převážně fotky - z posledních týdnů, dnů. Některý jste mohli vidět už na insta, některý přidávám speciálně sem. :) Nevim jak vás, ale mě strašně baví fotit, a proto i články, kde jsou hlavním tématem fotky, mám nejradši.

Měsíc říjen byl super.. S mamkou jsme navštívily UAE - respektive dva emiráty (Dubai, Ras Al Khaimah), odpočinula jsem si jak od práce, tak od stereotypu. Akorát od návratu zpátky asi prožívám nějakou existenční krizi, nebo co?! Tak nějak každej den mi přijde stejnej, ikdyž dělám něco jinýho. Nebaví mě skoro nic a zoufale hledám nějakou změnu.
Začala jsem chodit do fitka, což mě baví, dál bych ráda víc fotila a psala na blog. Jenže psát na blog mi moc nevychází. Nenacházim na to tolik času, protože chci aby moje příspěvky byly dokonalý - tím myslim, že fotky budou hezký, text bude dávat smysl a že vás to hlavně bude bavit. <3
Další bod je začít dělat nějakej sport - tanec, box, jógu. Cokoli. A rozvíjet se v tom.

Takže jsem si včera sedla, sepsala si seznam věcí, který chci za nějakou konkrétní dobu uskutečnit. V čem bych se ráda změnila, čeho bych  ráda dosáhla atd. Držte palce, ať mi to vyjde.
První koláž je série fotek z Dubaje, ale chci o dovolence udělat samostatný článek, kde budou tipy na nákupy, výlety apod. :) Btw. druhá fotka je z letadla, kde jsem s mamkou. <3
Další fotky jsou v duchu kamarádství. První fotka je se Sabčou, když jsme jely na piercing do nosu. Koupily jsme si totiž fejkový kroužky na aliexpressu a líbilo se nám to natolik, že jsme si nos píchly doopravdy. Druhá a čtvrtá fotka je z našeho dne se Zuzkou, kdy jsme se sešly na pumpkin drink z Halloween edition z Waf Waf. A pak jsme si udělaly trip na Letnou. Třetí je z oslavy kamarády s Kačenkou. <3Tenhle post je hned potom, co jsem se vrátila z dovči. Podzimní Praha, opálený selfiečka a balíčky z aliexpressu, který na mě doma čekaly. (Bohužel půlka věcí, co mi přišla, byla určena na dovolenou. :D Podvodní kryt, obal na pas, plavky atd.)

Ještě se chci vrátit k našemu tripu na Letnou, kdy mi Zuzka udělala moc hezký fotky, ikdyž evidentně už ze mě byla hotová! :D
+ moje fotky Prahy. (Kdyby vás to zajímalo, tak převážně fotim na mobil a nebo na svůj Olympus Pen 7, kterej je naprosto úžasnej!!!)
Krásnej nedělní večer. <3
Šárka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář <3