30. 8. 2017

WAF-WAF

Dneska jsme se Sabčou měly "girls day" a rozhodly jsme se jít do WAF-WAF na Letný, kam už jsme dlouho chtěly. Od spousty lidí jsem slyšela moc pozitivní recenze a navíc, ty wafle vypadají fakt dobře! Waf-Waf je asi první kamenná "waflovna", co v Praze vznikla. Najdete tu nejen sladké, ale i slané wafle a palačinky, které si můžete ozdobit podle svého. Hned u pultu si můžete vzít letáček, kam vyplníte jaké ingredience a polevy na wafle chcete, podepíšete se a slečny vás potom zavolají.
Z ingrediencí tam máte např. jahody, maliny, kiwi, lesní ovoce, kinder čokoládky, raffaelo, nutellu, javorový sirup, jablečné chutney a z těch slaných pak slaninu, šunku, pesto, balsamico, různý druhy sýru, a zeleniny.

Já jsem se těšila na sladký, tak jsem zvolila variantu s čokoládovou polevou, domácí šlehačkou, ovocem (jahody, borůvky), M&M's a s Ferrero Rocher. Sabča si dala slanou wafli se šunkou, špenátem, cheddarem, vajíčkem a ještě něčím, co už si nepamatuju. :D
Na jídlo jsme čekaly chvilku, přestože tam nebylo úplně prázdno. Obsluha byla moc milá a slečny nám s výběrem poradily. Samotný wafle byly skvělý, velká porce (dá vám fakt zabrat), u mě čerstvý ovoce a moc krásně ozdobená. Sabča wafli taky chválila a rozhodně jsme tu nebyly na posledy.

Ty propisky a hrníčky jsou strašně roztomilý!


Jak už jsem říkala, na výběr jsou i palačinky, ale taky waffle sushi, waffle shake (nebo samostatně :)), domácí ledový čaj a káva, kterou taky můžu pochválit. A kdybyste přece jenom nevěděli co si dát, je zde i denní nabídka dobrot.Další plus je krásnej interiér, i s dětským koutkem (pro maminky), a možnost sedět i venku. Tohle místo určitě stojí za návštěvu, myslím, že budete spokojeni.

Kde Waf-Waf najdete?
M. Horákové 818/52, 170 00 Praha 7-Holešovice - kousek od Letenského náměstí.
Dejte vědět jestli jste už ve Waf-Waf byli a jak se vám tam líbilo.
Š.
5 komentářů:

  1. Ten dizajn a interiér je nádherný! Asi pôjdem vyskúšať tie slané :)

    OdpovědětVymazat
  2. Tak tie vyzerajú úplne dokonale, chválim aj ten nápad! <3

    OdpovědětVymazat
  3. Tenhle podnik mám na seznamu míst v Praze, které musím navštívit :) Sleduji je na instagramu a neustále mi dělají chutě.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář <3