7. 8. 2017

MONDAY

Dneska jsem měla konečně po delší době volno, takže jsem připravila nějaký věci na blog. Vyfotila produktovky a napsala si články, potom za mnou přijela kamarádka, chvíli jsme si povídaly a šly se projít a něco nafotit.
Klasicky jsme zas dělaly kraviny jako vždycky, když jsme spolu. Sabča si chudák totálně ušpinila nový boty, když lezla do pole s kukuřicí a následně o kus dál trhala jablka v roští. Hlavně abysme byly za dámy. :D (normálka)
 Takovýhle dny mam nejradši, protože neřešíme nic a jsme v pohodě. Potom jsme se ještě zastavily za Sabči bráchou, kterej bydlí hned naproti mně v baráku, pokecaly a šly vytřídit skříň.
Výhoda stejnýho vkusu a velikosti je, že si navzájem můžeme pujčovat věci, což dost často využíváme. Půlku mýho šatníku tvořej věci Sabiny a naopak, ale hlavně že jsme spokojený. Dneska jsme teda udělaly další očistu, kdy jsem Sabče dala věci který už nenosim (odnášela si plnou tašku :D) a zejtra po práci se stavim k ní na další kolo. No neber to.
Ani nevim co je pointou článku, nejspíš sdělit, že mam zase místo ve skříni..


 Tak nějak na rychlo vyfocenej outfit. Kabelka - Obag, boty - Aldo, ripped jeans - Tally Weijl, top - H&M,  hodinky - Michael Kors


Oběd máme, tak můžem jít dál.

No tohle by bylo asi všechno, doufám, že se článek líbí a budu ráda, když mi napíšete nějaký nápady na další, který byste u mě rádi viděli. <3

Šárka
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář <3