5. 8. 2017

HI AGAIN + DOX

Napsala jsem pár článků jsou tak nějak víc osobitý než ty předchozí a poznáte mě aspoň o trochu víc.
Dlouho jsem na blog kašlala (dá se říct, že jsem ho nikdy nedělala naplno) a to hlavně kvůli tomu, že jsem nevěděla co psát, a když už jsem něco napsala, tak jsem s tím nebyla na stopro spokojená. Jo a taky nebyl moc čas, ikdyž znáte to, když chcete tak to jde. (facepalm)


Od tý doby co jsem napsala svůj první spot tady na stránce uběhlo už dooost času a i já jsem se změnila. Nechci moc dělat články o kosmetice a haulech, protože za poslední dobu to pro mě nemá až takovou hodnotu jako předtim. Spíš bych blog chtěla vést lifestylovym směrem, ale make-upu atd. se určitě úplně vyhejbat nebudu. :) Ráda sleduju beauty blogerky/youtuberky, takže chci nějak přispět.
Furt jsem tak nějak zvažovala jestli psát sem a nebo jakym směrem se ubrat, protože jsem docela kreativní typ a baví mě něco "tvořit". Díky kamarádům, který mi vždycky vynadaj "proč jsem jako ještě nepřidala nějakej článek jak jsem řikala", jsem se tak nějak rozhoupala a napsala si na papír +- 7 článků do zásoby, který mám v plánu přidávat během tohohle i příštího tejdne. Nějaký z článků jsou víc osobní - hlavně pocity z poslední doby, protože jsem si prošla (aspoň dle mýho názoru) mega změnou osobnosti za cca rok. Další jsou takový random lifestyle články se spoustou fotek (další věc co miluju - focení!) z poslední doby.

 Aby to nebylo jenom o povídání, tak přidávám fotky z návštěvy DOXu, kde jsme byly s kámoškou asi 14 dní zpátky a bylo to super. Pokud je ještě někdo, kdo neví co je DOX, tak je to muzeum moderního umění v Holešovicích. Výstavy tam jsou skvělý a je tam spoustu plastik. Já osobně mam strašně ráda modern art a proto jsem tam byla ve svym živlu. :D Fakt.
Některý fotky už jste mohli vidět na insta, kde jich potom byla totální záplava, ale některý dávám spešl sem.


Planeta Praha

V DOXu je taky super kavárna

Zase jsem poupravila vzhled stránky, přidala do menu instagram kde mě můžete sledovat, (budu ráda) a změny budou pokračovat. Až se trošku zajedu, tak bych chtěla přejít na vlastní doménu.. Uvidíme. :)

Byla bych ráda, kdybyste mi řekli co by vás zajímalo nebo nějaký návrhy na články.

Šárka

1 komentář:

  1. Konečně nový příspěvek :) fotky DOXu jsou fajn, i když by člověk jen tak nečekal milovníka umění ;) ovšem předsudky jsou špatné, ale aspoň můžeme být pak mile překvapeni.

    Jen si říkám, jak si se změnila? Jestli teda nevadí o tom mluvit :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář <3