23. 8. 2017

BODY BOOM/coffee scrub

Nedávno jsem u někoho (myslim, že to byla Sharlota) viděla tělovej peeling z kávových zrníček, kterej mě docela zaujal. Byla to myslim značka MARK.
No nějak jsem to přešla, ale minule když jsem byla něco kupovat v Rossmannu, narazila jsem na něco podobnýho. Peeling je od značky BODY BOOM a i vzhledově je skoro totožněj jako ten od MARK. Na výběr měli několik druhů a to - úplně klasickej (čistě kávovej), mango, jahodu a kokos.
Chvíli jsem přemýšlela jestli si ho mám koupit, protože cena za jeden balíček, který na první pohled vypadá jako na jedno použití (na první pohled!), byla okolo 140Kč. Pak jsem sáhla po tom basic a šla...





Hned druhej den jsem ho vyzkoušela, hlavně taky proto, že jsem se teď často opalovala a začínám se trochu loupat. Scrub by měl obsahovat 3 druhy olejů - mandlový, makadamiový a arganový, klasika.
Nanáší se na navlhčenou pokožku a stačí (aspoň podle mě) menší množství - pak vydrží na několik použití a díky zacvakávacímu zavírání vám nevyschne.
Já ho zkoušela jenom na obličej a možná jsem to s dávkou i trochu přehnala :D viz fotka, ale vždycky můžete ubrat. Peeling je kvůli kávovým zrnkům docela hrubej, proto bych při masírování obličeje moc netlačila. Nechala jsem si ho na obličeji asi 5 minut (píšou 3-5) a pak smyla.
Je fakt, že pokožka po něm byla mnohem jemnější a taková jakoby vláčnější. A to i docela dlouho potom. Používám ho 3x-4x týdně, zatím furt ten první, a moc mi vyhovuje protože mi pak přijde pleť na pohled zdravější a i hydratovaná.



A plus je taky to, jak krásně pak voní, prostě jako kvalitní káva. Určitě můžu srub doporučit a chci si do budoucna koupit jejich větší balení.

Máte někdo s tímhle nebo jinym kávovym peelingem zkušenosti?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář <3