13. 1. 2015

Tips: Four Seasons Nail Calcium

Hezký den,
dneska tu pro vás mám jenom malý tip na produkt na nehty od značky Four Seasons. Jedná se o lak s vápníkem, který má nehty ozdravovat a zabraňovat jejich lámání a roztřepení.
Tohohle laku jsem si poprvé všimla u své tety, která ho používala pravidelně skoro každý den a byla s ním spokojená. Nehty se jí moc zlepšily a viditelně zpevnily.
Protože já mám hrozně nekvalitní nehty a nikdy je nemůžu mít dlouhé kvůli tomu, že se mi vždycky zlámou, tak jsem se rozhodla pořídit si lak taky.

Kde lak seženu? Ve vybraných lékárnách, v drogerii Teta.
Cena? Okolo 40-50 Kč
Obsah? 14 mlJaký je tedy můj názor?
Jsem absolutně nadšená! Už po 14ti dnech používání vidím změnu, protože nehty se mi zpevnily a rychleji mi rostou. Po nanesení na nehty lak ihned zaschne a vytvoří lesklý povrch, asi jako po nanesení obyčejného průhledného laku na nehty. Štěteček je v pořádku, je menší a nehty se s ním natírají dobře.
Používám ho každý den a dá se nanést i jako podklad pod klasický lak, ale já si nehty moc nelakuju a vyhovuje mi je mít jen lehce lesklé.
Myslím, že za tuhle cenu žádnou lepší péči nenajdete a pokud máte s nehty problémy, určitě si pro produkt zajděte.
Používáte někdo tuhle péči o nehty? A jestli ano, jaký je váš názor na ní?

Šárka 


10 komentářů:

 1. Taky mám už snad od dětství problém se slabými nehty a žádné zinkové ani vápníkové tabletky mi doposud nepomohly, takže se po něm rozhodně porozhlédnu, doufám, že ho v Tetě najdu, T. :-)  OdpovědětVymazat
 2. Jé, zrovna na zítra už jsem předpřipravila článek, kde nemám teda přímo tento vápník, ale podobný lak od této značky :) Já s mamkou je kupujeme a jsou skvělý :)

  OdpovědětVymazat
 3. posledni dobou mam spatne nehty tohle by se mi mohlo hodit :)

  Můj blog YOKO NGUYEN BLOG

  OdpovědětVymazat
 4. Za tu cenu to vypadá úžasně! Mě se nehty zase spíše třepí, ale i na to by to podle toho, co píšeš, mohlo být super :) Někde se po tom podívám :))

  Pieces of FRECKLED style

  OdpovědětVymazat
 5. Díky za skvělý tip Šári :) Musím se po něm v lékárně optat
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 6. nepoužívam ale vyzerá to skvelo ! :) Vera

  OdpovědětVymazat
 7. Já ho používala dřív, ale to jsem ještě s nehty takové problémy neměla. Jsem ráda, že jsi mě na něj znovu navedla, já už ani nevěděla, jestli se stále vyrábí. :D Tak si ho asi pořídím znovu. :))

  OdpovědětVymazat
 8. Rozhodně si taky koupím :) Mám stejný problém s nehty :/
  http://lifewithelissa.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 9. Určitě ho vyzkoušejte, mě se po něm nehty docela spravily. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář <3